X
تبلیغات
زولا

مجله تفریحی و فرهنگی شکوه زندگی

سفر در زمان

گرایش به عالم ماوراء و نادیدنی ها همیشه از امور مورد علاقه و با بهتر بگم از امور غزیری مربوط به فطرت انسانها از زمانی که آفریده شده اند تا به امروز بوده است. زیرا آدمی خواهان آرامش و سکون است و آن را هرگز نمیتواند روی زمین بیابد و یافتن این آرامش را مساوی با خوشبختی همیشگی و ابدی خودش میداند .پس همیشه خواسته و یا ناخواسته دنبال این مسائل بوده است

  

در حقیقت جهان هستی دارای هفت بعد است: اول فیزیکی که شامل جامد و مایع و گاز و 4 سطح فرعی اثیری است - دوم:اختری- سوم: عقلی - چهارم:بودهیک - پنجم:اتمیک - ششم:آنوپاداکا و هفتم: بعد ادی .

که میگویند هر بعد هفت طبفته درونی دارد که هر طبقه شمامل زیرطبقات ریز تری می باشد



موضوع سفر در زمان و نامرئی شدن و یا سفر به ابعاد دیگر جهان هستی با استفاده از جسم لطیفمون همیشه خیلی موضوع جالبی بوده است.

در واقع مشکلات زیاد و حتی مهیجی برای خروج از بدن یا همون (OBE) وجود داره که میشه با روشن بینی و توسعه انرزی تا حدودی برطرف بشه.

من اینجا به طور خیلی خلاصه به چند تا راه بی خطر و آزمایش شده اشاره میکنم که امیدوارم براتون جالب باشه

نکته: وقتی که شما با بعد اختری روبرو میشید دیگر نمیتوانید به چیزی اشاره کنید و مثلا بگید این خانه من است این زمین هست و یا  حتی بگید اینجا بعد اختری است!!

در واقع بعد اختری فضایی ندارد و در همه و جا و هیچ جا و در داخل و خارج ذهم من و تو قرار داره.

وقتی کسی برای اولین بار از بدنش برون افکنی میکند وارد ناحیه زمان واقعی میشود که نزدیکترین بعد غیر فیزیکی به دنیای فیزیکی ما است .

دنیای بیرون از کالبد اصلا ساده نیست . به طور مثال اعوجاجات واقعیت یکی از مهترین مسایل گیج کننده در قسمت ناحیه زمان واقعی می باشد که بسیار ثابت و پایدار هستند .

در واقع بعد این ناحیه کاملا خنثی هیت یعنی اینکه بعد آن نه بالاست و نه پایین ...

ادامه دارد ...

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)